Garanti

POWERMAX FILTER™
Yağ Filtresi sınırlı garanti
MARCA AUTO (“Kapalı Ürünler”) tarafından üretilen ve satılan Powermax Filter™ Yağ filtresi ürünlerini kullanan orijinal alıcıya bu sınırlı garantiyi sağlar. Kapsanan Ürünlerde, orijinal ekipman tavsiye edilen değişim aralığı süresince malzeme ve işçilik hatası bulunmayacağı garanti edilir.
Bu sınırlı garanti aşağıdakiler için geçerlidir:
• Kurulum tarihinden itibaren 1 yıla kadar veya aracınızın amaçlanan yağı için tasarlanmış tamamen sentetik motor yağı ile birleştirildiğinde hangisi önce gelirse, 10.000km/ 15.000 kilometre değiştirme aralığı
• Aracınızın amaçlanan yağ değişim aralığı için tasarlanmış tamamen sentetik motor yağı ile birleştirildiğinde, kurulum tarihinden itibaren 1 yıla kadar veya hangisi önce gelirse 15.000 km’ye kadar.

Bu garanti, onaylı uygulamalarda kullanılan düzgün takılmış filtreleri kapsar.
Doğrudan Kapsanan bir Ürünün neden olduğu motor veya ekipman arızası durumunda,
MARCA AUTO aşağıdakilerden daha azını sağlayacaktır: i) motorun veya ekipmanın arızadan hemen önce mevcut olana eşdeğer bir koşula geri getirilmesi veya; aracın nakit adil piyasa değerinin ödenmesi.
Bu garanti aşağıdakileri içeren herhangi bir filtreyi kapsamaz: a) yanlış kullanım, ihmal, kaza veya kazaya maruz kalmış; b) yanlış takılmışsa; c) onaylanmamış veya önerilmeyen uygulamalar için veya rekabetçi yarışlarda, değiştirilmiş yüksek performanslı motorlarda veya herhangi bir uçak veya havacılık uygulamasında kullanılmışsa; veya d) orijinal ekipman tarafından önerilen değişiklik aralığının ötesinde hizmette kalmışsa. Bu sınırlı garanti aşağıdakiler nedeniyle motor durumunu içermez: normal aşınma; anormal çalışma; ihmal; taciz; veya yaralı, nakliye veya kazadan kaynaklanan hasar.
Bir talepte bulunmak için
MARCA AUTO’in talep yönetimi sürecini takip etmelisiniz. Lütfen hasar tespit edildikten sonraki 30 gün içinde MARCA AUTO Saha Hizmetleri Departmanına talep gönderin. MARCA AUTO, hasar miktarını ve bu tür bir hasarın Kapsanan bir Ürünün neden olup olmadığını belirlemek için motoru, ekipmanı ve filtreyi inceleme hakkını saklı tutar. Bu nedenle, davacılar, talep inceleme süresi boyunca motoru ve / veya ekipmanı ve filtreyi korumak için gerekli adımları atmalıdır.
Bir hak talebinde bulunmak için +90 216 314 39 31 numaralı telefonu arayın veya e-posta ile gönderin : info@marcaauto.com
Eyalet hukukunun sınırlı garanti ile ilişkisi
Bu sınırlı garanti size belirli yasal haklar verir ve eyaletten eyalete değişen başka yasal haklarınız da olabilir.
BU GARANTİ, AÇIK VEYA ZIMNİ DİĞER HERHANGİ BİR GARANTİ DAHİLDİR. UYGULANABİLİR HUKUK ALTINDA İZİN VERİLEN TAM ÖLÇÜDE, MARCA AUTO TÜM ZIMNİ GARANTİ VE KOŞULLARI VE HERHANGİ BİR VE TÜM NİHAİ, ARIZALI VE ÖZEL ZARARLARI REDDEDİR. Bazı ülkelerde bu tür garantilerin veya hasarların hariç tutulmasına izin verilmediğinden, bu sorumluluk reddi sizin için geçerli olmayabilir.
Burada sağlanan çözüm,
MARCA AUTO e karşı tek iyileşmeniz olacak. Arızi hasarları (örneğin, ekipmanın muayenesi, kullanım kaybı, çekme ücretleri, otobüs ücreti, araç kiralamaları veya diğer arızi hasarlar)
MARCA AUTO temsilcisine ve bu servislerden kaynaklanan nakliye masrafları veya sonuçta meydana gelen hasarları ( filtre arızalı olduğu için hasar gören diğer mülkleri tamir etme veya değiştirme maliyeti). Bazı eyaletlerde arızi veya sonuç olarak ortaya çıkan hasarların hariç tutulmasına veya sınırlandırılmasına izin verilmediğinden, yukarıdaki sınırlama veya hariç tutma sizin için geçerli olmayabilir.